Added: Jan 25, 2013

From: RTV KLAN

Duration: 65:2

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE cdo te diele ne 13:30 ne KLANHD & TVKLAN nga Ardit Gjebrea

Channel: Entertainment

Tags:  


Video Rating: 4.1287127' max='5' min='1' numRaters='101' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall ( ratings)   Video Views: 149447   Video Comments: 5

ben gjoka Said:

Jan 5, 2014 - Si jan kto femrat, po kush ai mashkull qe iken ne emigrim edhe nuk tradheton pffff thirri moj goce mendjes Amon 

bardhyli77 Said:

Jan 5, 2014 - Kurbeti eshte i tmerrshem,une jam ne Amerike qe 12 vjet,nuk kam marre akoma nje pushim te mirefillte qe te shkoj diku er qejk,ato qe nuk e kane provuar kurbetin,sidomos ne Shqiperi kujtojne qe gjerat jane si neper filma,nuk e di historine e ciftit dhe i uroj fat ne jete.

True Mster Video Maker Said:

Jan 12, 2014 - Ne kete situate mund te jene disa variacione keshtu eshte e veshtire qe te krijosh nje opinion te forte. bEshte shume e vertete qe zyrat e e migrimit e dine qe te huajt bejne martesa falso vetem per tu pajisur me leje qendrimi, dhe duke mos e pasur te drjeten ligjore per t'ja u ndalaur shtesave te tyre martesen me te huaj ata mundohen te verifikojne qe lidhja ka lindur nga nje dashuri e vertete duke edhe u trokitur ne dere ciftit ne mes te nates per tu siguruar qe ata vertet ndajne nje shtrat. Po ashtu mund te jete mese e mundur qe nje djale i ri e pashem si Adriani e ka bere anglezen te bjere ne dashuri me te (por jo Adriani me anglezen), ose qe te dy mund te jene te dashuaruar me njeri-tjetrin. Mgjth Doriana meqenese Adriani po te offron mundesine e kthimit te tij nga Anglia qe te bashkohet me ty dhe djalin te sygjeroj te mendohesh pak me shtruar dhe ti japesh nje chance te dyte Adrianin se nuk do te thote qe mbas ndarjes me te drita jeshile eshte ndezur per ty. Falemnderit!

kastriot zogaj Said:

Jan 7, 2014 - ler daku se paske pase ra mrena me at plake anglez se une jetoj vet ne london edhe e di gjdo gja si shkone ketu. kjo goca ka te drejt duhe ti kerkosh te fal ndoshta ta fale 

Brianna Madison Said:

Sep 27, 2013 - Doriana nuk e ke provuar jeten jasht atdheut kur je pa dokumenta .Adriani ka shume te drejte .Ai po flet realitetin qe ekziston jo vetem ne Angli po kudo jasht shtetit kur ben martese per dokumenta.Te ke arsyet e te drejtat e tua por Adriana ka shume te drejte.Ju uroj jete te lumtur bashkeshortore dhe paci harmoni ,dashuri dhe jete te gjate .